Приживлюваність імплантів – 98%

Сучасні технології в області імплантології зробили серйозний ривок. Імпланти стали досконалішими, приживаються в 90 випадках зі 100. У нашій клініці це числоще вище і становить 98%

Абсолютна стерильність

Чистота — один із пріоритетів у нашій роботі. У нашій клініці ви повністю застраховані від перехресних інфекцій та інших ускладнень, пов’язаних з недостатньою стерильністю в роботі хірурга

Довічна гарантія

Ми використовуємо сертифіковані імпланти всесвітньо відомої швейцарської компанії Straumann. Ми впевнені в якості Straumann і даємо довічну гарантію як на імплант, так і на роботу хірурга

Photo

Хірургічна стоматологія

Область застосування хірургічної стоматології це:
– різного роду запальні процеси,
– кісти,
– пухлини,
– видалення зубів.
Оперативне втручання — надзвичайнийзахід в стоматології, але можливості консервативного лікування не безмежні. Тут на допомогу приходять професіоналізм і досвід наших хірургів, сучасне оснащення кабінетів і ефективна анестезія. Все пройде максимально швидко, точно і безболісно. Для досягнення найкращих результатів хірурги працюють “в чотири руки”, обов’язково залучаючи до операції асистента.

Записатися

Чим ми відрізняємося від інших клінік?

Сертифікований партнер STRAUMANN

Імпланти Straumann

В O’blik, ми користуємося в роботі імпланти Straumann, швейцарської компанії, що ось уже 65 років є лідером в області імплантології.

Вони підходять усім дорослим пацієнтам, відмінно приживаються протягом 4-12 тижнів. Сама процедура проводиться під місцевим знеболенням і триває до півгодини, в деяких випадках можливо одноразове тимчасове протезування. Практика показує: імпланти від Straumann — це практично 100% приживання. У нашій клініці ми не зафіксували жодного випадку відторгнення. В цілому ж, компанія гарантує приживлюваність 98%.

Сертифікована клініка

Ми пишаємося співпрацею зі Straumann, тому що знаємо: наші пацієнти отримують найкраще  в імплантології. Всі імпланти виготовляються в Швейцарії, а супутні матеріали – в Європі, США та Японії. Компанія береповну відповідальність за свій продукт: на кожен імплант видається гарантійний талон, яким ви можете скористатися в будь-якій країні світу.

15 років досвіду

Сфера компетенції хірурга-стоматолога розлога: від видалення зубів і лікування запальних процесів до зубозберігаючих процедур і імплантації. Дані навички набуваються з досвідом.

Наші лікарі – і майстри, і вчені, і навіть трішки художники, адже вони створюють красу. Вони постійно вдосконалюють свій професійний рівень, регулярно «прокачуються» на найактуальніших стоматологічних тренінгах і форумах. Навіть якщо ваш випадок назвали безнадійним (а в нас є досвід роботи і з такими пацієнтами), запишіться на прийом в O’blik, і цілком можливо, що ми перекваліфікуємо його в курабельний.

Боляче не буде!

Ми використовуємо всі сучасні види анестезії —  від аплікаційної для швидких маніпуляцій або для підготовки ясен до ін’єкції до загального наркозу. Для майбутніх мам і маленьких пацієнтів передбачені абсолютно безпечні препарати.

 • Photo
  Прием у доктора
 • Photo
  straumann
 • Photo
 • Photo
  Ассистент хирурга
 • Photo
 • Photo
 • Photo
  Импланты Straumann
ТИСНІТЬ! ПОПЕРЕДУ КРАСИВЕ ЖИТТЯ!

Готові до досконало прекрасної посмішки та відчуття того, що вами постійно милуються? Залишився всього один клік.

Тел.: 067-814-82-00

Записатися на прийом

Хірургія в O'BLIK

БОЛЯЧЕ НЕ БУДЕ!

Здоров’я наших пацієнтів в руках справжніх професіоналів – хірургів стоматологічної клініки Oblik.

Контакти

Записатися на БЕЗКОШТОВНУ консультацію