Протезування

Протез буде функціонувати і відчуватися як рідний зуб. Можна бути абсолютно впевненим у надійності протезу: він витримує такі ж навантаження, як рідний зуб, створений природою, і не викличе у організму відторгнення або алергії.

Сучасні технології

Наші фахівці регулярно відвідують навчальні тренінги в різних країнах, користуються досвідом провідних світових ортопедів. Ми використовуємо новітні методики протезування. Матеріали за кольором і прозорістю ідентичні з природною тканиною зуба.

Природна краса

Стоматологічні технології йдуть в ногу з часом. Вони змінюються і удосконалюються так само часто, як, наприклад, покоління сучасних смартфонів. Ваш протез буде майстерною імітацією справжнього зуба. Гарантуємо природну красу вашої посмішки!

Photo

Якість коронок!

Якісна коронка (а інших ми не виготовляємо) мало чим відрізняється від справжнього зуба. Виглядає вона точно так само і функціональність практично та ж.

Не дивно, що коронки —  найпопулярніший вид протезування на сьогоднішній день.

Особливо красиво виглядають коронки з кераміки. Зовні вони нічим не відрізняються від рідних зубів і імітують навіть їх прозорість і світлопропускання. А ще вони дуже міцні і не викликають відторгнення або алергії у пацієнтів.

Записатися

4 причини обрати протезування!

Цифрові технології

Ми максимально зберігаємо тканини рідного зуба, лікуємо все, що ще піддається лікуванню. До установки коронки, стоматолог прилаштовує її до вашого зуба. Якщо все пройшло ідеально, ми кріпимо її на зуб, або вкладку. А потім фіксуємо коронку на спеціальний клей, який працює на молекулярному рівні. Склеювання виходить дуже міцним.

E-MAX і оксид цирконію

Надтонкі, дуже естетичні коронки з позамежною міцністю. Вони не відрізняються від рідних зубів, прослужать десятки років, і при цьому зуб обробляється в 3-4 рази менше, ніж під металокераміку.З такою керамікою зуб сточується набагато менше, вони не викликають відчуття чужорідного тіла в роті, на яснах над коронкою немає синього обідка і вони мають дійсно фантастична естетика.

Природна краса

Сучасні коронки та протези абсолютно біосумісні з ротовою порожниною. Вони не викликають алергічних реакцій або відторгнення. Коронка буде відчуватися як свій власний зуб. І виглядати теж. Ніхто і ніколи не здогадається, що ви відвідували стоматолога і ваша усмішка трошки (або капітально) “підрихтована”. Навіть рідна мама не помітить різниці.

Візуальне омолодження

Тонкі губи.
Запалі щоки.
Важке підборіддя. Ранні мімічні зморшки.

Перед вами неповний список “подарунків” відсутнього зуба (зубів) і, як наслідок, порушення прикусу. Наша зовнішність безпосередньо залежить від будови черепа, зокрема від того, чи правильно змикаються верхня і нижня щелепи. Якщо ні, то відповідні м’язи розслабляються сильніше, ніж зазвичай, і, як наслідок, з’являються зморшки! В результаті людина виглядає старшою своїх років. Тому будь-який грамотний стоматолог вам скаже: боротьба зі зморшками починається в кабінеті у дантиста. І, вуаля, — мінус 5 років візуально від віку і плюс 5 балів до вашої самооцінки!

ТИСНІТЬ! ПОПЕРЕДУ КРАСИВЕ ЖИТТЯ!

Готові до досконало прекрасної посмішки та відчуття того, що вами постійно милуються? Залишився всього один клік.

Тел.: 067-814-82-00

Записатися на прийом
Photo

Ваша ідеальна коронка

ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНІ МАТЕРІАЛИ І ЮВЕЛІРНА РОБОТА ТЕХНІКА

Для того, щоб зробити ідеальну коронку, ми знімаємо точний зліпок з усієї щелепи. Далі все вирішує майстерність зубного техніка, який створює твір мистецтва з обраного вами з лікарем матеріалу.

Ми використовуємо найсучасніші матеріали. Ваша нова коронка —  це сплав космічних технологій і високої майстерності людини.

Контакти

Записатися на консультацію