Нове покоління ультразвукової чистки
Скалер Varios

Скалер Varios 970 Lux LED – новітня технологія iPiezo engine від компанії NSK, найтонший і легкий наконечник Varios 2 з оптикою, подвійний світлодіод — все для ідеального очищення від нальоту і зубного каменю

Технологія Air Flow — найпопулярніший метод боротьби з м’яким нальотом на зубах

А значить і з карієсом. Тому що м’який наліт, а вірніше бактерії, що мешкають в ньому, — найчастіша причина карієсу. Метод боротьби з нальотом Air Flow відмінно очищає ясенні кишені, попереджаючи хвороби ясен

Плюс два тони до природної білизни зубів — абсолютно безболісно і безпечно

Приберіть обридлий м’який наліт і пігменти, що в’їлися, і ваша емаль стане світлішою на 2 тони. Годинна процедура зробить вашу посмішку ідеальною. А з ідеальною посмішкою так просто бути впевненим у собі

photo

Професійне чищення зубів

Наше завдання — прибрати м’який наліт.
– Зі спеціальної насадки подається струмінь повітря, води і порошку соди.
– Частинки соди мають сферичну форму, тому чистка має виражену полірувальну дію.
– Вініри, люменіри, коронки чистимо теж.
– Air Flow відмінно прочищає ті ділянки, до яких зубною щіткою не добратися, наприклад міжзубні проміжки.
– Чистка абсолютно безболісна, не пошкоджує ані ясна, ані зубні тканини.
– Зате геть видаляє темні плями і наліт курця.

Записатися

Гігієна

Чому це так важливо?

Ремінералізація

 Зміцнення зубної емалі за допомогою суміші, що містить кальцій і фосфор, а також фторидовмісних препаратів. Незамінна процедура для дітей, вагітних пацієнток, людей з підвищеною чутливістю зубів і всіх тих, у кого емаль з якихось причин почала втрачати свої структурні компоненти.

Профілактика

Півгодини, 1 раз на півроку — рецепт ефективної профілактики захворювань пародонту та зубів. Погодьтеся, не так вже й багато, якщо мовиться про здоров’я. Відчути професійну, ідеальну чистоту і при цьому не дати карієсу і пародонтиту ані найменшого шансу — це можливо!

Відсутність травм

Травми дійсно виключені. У випадку з Air Flow, це заслуга перлинних гранул розміром ~ 25 мкм. Такі гранули в складі порошку Perio ідеально зчищають наліт і при цьому безпечні для зубів і ясен. VARIOS працює на самому кордоні емалі та зубного каменю, руйнуючи останній і залишаючись безпечним для тканин зуба.

Безпека процедур

Всі процедури з професійного чищення зубів комфортні навіть для пацієнтів з підвищеною чутливістю зубів. Це один з найбільш ефективних способів профілактики захворювань зубів і поліпшення їх зовнішнього вигляду, до того ж абсолютно безпечний для емалі.

 • Photo
  air-flow
 • Photo
  Результат чистки
 • Photo
  Скалер
 • Photo
 • Photo
 • Photo
 • Photo
АКЦІЯ ДО 31.07.2021

Готові до ідеально красивої посмішки і відчуття, що вами постійно милуються? Залишився всього один клік.

Тел.: 067-814-82-00

Записатися на прийом
Photo

Чистка Air Flow

АБСОЛЮТНА БЕЗПЕКА ДЛЯ ЗУБІВ

Професійне чищення зубів ми розглядаємо з двох сторін.
По-перше, це означає навести лад.
Гладенька тв блискуча емаль, ніякого зубного каменю і посмішка на два тони світліше — прості задоволення регулярної гігієни у стоматолога.

Але ми не просто очищуємо.

Ми обробляємо ясенний край антибактеріальними препаратами, фторуємо, використовуємо останні і кращі японські скалери для безболісного полірування.

Клініка працює згідно зі світовими протоколами. З професійного боку, процедура чистки — це перший і найважливіший етап при лікуванні пародонтологічних захворювань.
Отже, чистка необхідна нам і c естетичної точки зору і як можливість попередити наслідки хвороб пародонту.

Контакти

Записатися на консультацiю