Повна ідентичність з живим зубом

Досягається за рахунок високого світлопропускання матеріалу. Ми виготовляємо вініри так, що їх неможливо відрізнити від рідного зуба. Колір, прозорість ріжучого краю, товщина максимально збігаються з природним прототипом

Надійність сучасних технологій

Міцність вініра досягає 1000 мПа. Для порівняння — міцність металокерамічної коронки 80 мПа. Матеріал вінірів — це фантастично стійка штука, їм не страшні ніякі навантаження

Безпека для тканин зуба

Проста і комфортна технологія — вініри просто наклеюються на свої зуби без обточування або з мінімальним обточуванням. Тканини зуба не травмуються, догляд ідентичний догляду за своїми зубами. Подаруйте собі сяючу посмішку

Photo

Що ви повинні знати про вініри?

Потемніння емалі, розмір і форма зубів, щілини між зубами — ці та інші косметичні дефекти можна виправити вінірами.

У перекладі з англійської слово «veneer» означає облицювання або наведення лоску. Тоненькі пластинки, товщиною до 0.5 мм, що ідеально підходять вам за кольором і прозорістю, клеять на зуби і отримують просто фантастичний ефект! Білизна та блиск зубного ряду, візуальне омолодження за рахунок більш світлого відтінку зубів або збільшення їх розміру (адже з віком зуби темніють і сточуються) — все це зона відповідальності виниров. Додайте шику своїй посмішці!

Записатися

Чому ми обираємо вініри?

Безпечність

Обираючи вініри, пацієнти, перш за все, мріють про красу своєї посмішки. Ми теж шаленіємо від білосніжних, блискучих посмішок, однак, на першому місці для нас, як для лікарів, завжди здоров’я пацієнта. З цієї точки зору, вініри — ідеальне рішення для рідних зубів, тому що встановлюються без втручання в тканини зуба. Обточка потрібна в крайніх випадках і вона мінімальна.

Біосумісність

Вініри абсолютно біосумісні з організмом людини. Вони не викликають алергічних реакцій, відторгнення, запалень і відчуваються повністю як свої зуби. Важливий момент — відсутність періоду адаптації.

Естетичність

Товщина вініра — від 0.2 мм. Це дійсно ювелірна річ, яка між тим витримує зовсім неювелірні навантаження. Всі параметри вініра абсолютно ідентичні з параметрами ваших зубів. Та, у випадку, якщо пацієнт робить вибір на користь повної заміни в зоні посмішки, ми завжди даємо рекомендації щодо кольору і форми вінірів, так, щоб вони ідеально поєднувалися з кольором шкіри, волосся і формою обличчя.

Швидка установка

У більшості випадків, пацієнту для установки вінірів потрібно 2 візити до стоматолога. Перший візит: обираємо колір вінірів, готуємо зуби для їх установки, якщо потрібно, робимо обточування. Зуб шліфується на десяті долі міліметра, це абсолютно безпечно і безболісно.

 • Photo
  выбор оттенка
 • Photo
  Готовые Виниры
 • Photo
  Шкала Vita
 • Photo
  Виниры
 • Photo
  Этап Работы
 • Photo
  Кабинет
 • Photo
  До и после
ДАВАЙТЕ ПОРАХУЄМО, СКІЛЬКИ КОШТУЄ ВАША НОВА ПОСМІШКА

Готові до ідеально красивої посмішки і відчуття, що вами постійно милуються? Залишився всього один клік.

Тел.: 067-814-82-00

Записатися на прийом
Photo

П'ЯТДЕСЯТ ВІДТІНКІВ БІЛОГО

або майже стільки розрізняє стоматолог, підбираючи ідеальний колір вінірів!

Для цього ми користуємося шкалою Віта. Вся шкала розбита на 4 сегменти:

 • Відтінки BLT (bleach) — молочно-білі;
 • Відтінки А — червонувато-коричневі;
 • Відтінки В — червонувато-жовті;
 • Відтінки С — сірі;
 • Відтінки D — червонувато-сірі.

Кожен сегмент в свою чергу розбитий на 4 підгрупи. Це яскравість. Цифра 1 — найяскравіший колір, 4 — найтьмяніший. Підбираючи ідеально підходить до рідних зубах колір ми враховуємо безліч факторів: від освітлення в приміщенні до наявності засмаги у пацієнта.

Контакти

Записатися на консультацію