Абсолютна природність

Повний збіг кольору і прозорості відреставрованих зубів з оригіналом. Ми підбираємо колір, враховуючи, в тому числі, відтінок шкіри пацієнта, а перед процедурою просимо чарівних панянок не використовувати яскравий макіяж, щоб ніщо не могло вплинути на сприйняття кольору

Цілковита біосумісність

Композитні матеріали абсолютно сумісні з тканинами ротової порожнини і зубною тканиною. Ми використовуємо найсучасніші композити, які абсолютно безпечні для здоров’я пацієнта, не шкодять зубам і не викликають алергічних реакцій організм

Виправлення незначних дефектів

Щілини між зубами, неестетична ширина або довжина зубів? Для когось (наприклад для Ванесси Параді) щілина між зубами — чарівна особливість зовнішності. Однак, більшість пацієнтів намагається уникати такої “суперечливої чарівності”, так само, як і іншим дрібних або значних вад зубного ряду

Photo

Ви задоволені своєю посмішкою?

Тільки 10% людей відповідають на це питання ствердно. Решта бачать недоліки: великі чи маленькі, часто перебільшені, а іноді і недооцінені —  більшість з нас хотіли б зробити посмішку ще кращою.

Як? Завдяки процедурі художньої реставрації.

Художня (або композитна) реставрація —  це реставрація зубів спеціальним пломбувальним матеріалом (фотополімером або композитом), який не шкодить живим тканинам зуба.

Процес абсолютно безболісний (для чутливих зубів передбачена анестезія), не вимагає частих візитів до стоматолога (іноді досить 1 разу), відреставрований зуб абсолютно ідентичний решті зубного ряду і ефект зберігається досить довго.

Готові увійти в 10% щасливчиків, абсолютно задоволених своєю посмішкою?

Чекаємо на вас в O’blik!

Записатися

Чому ми обираємо художню реставрацію?

Кращі композити нової генерації

Сучасні технології естетичної медицини, композити нового покоління. В роботі ми використовуємо новітнє досягнення в галузі стоматології — нанонаповнені композити. Нанотехнології дозволяють часткам композиту рівномірніше розподілитися, а смолі-зв’язці повністю їх змочити. Матеріал стає одноріднішим, а значить і міцнішим. Крім того у нанонаповнених композитів висока еластичність, стійкий блиск, відмінна полірувальність. Назагал — фантастична естетика і надійність.

Комплексне вирішення терапевтичних і естетичних проблем

Карієс зруйнував частину зуба? Ми не просто точно прибираємо уражені тканини, максимально зберігаючи здорову частину. Ми ще й відновлюємо втрачену частину і вона буде абсолютно ідентична зі своїм зубом. Карієс знешкоджений, зуб виглядає як новенький. Зуби схильні до патологічного стирання? Ми зупиняємо процес, нарощуючи зуб до потрібної довжини і не даючи рідним тканинам стиратися ще більше. Лікування і краса — ось що таке художня реставрація

Вініри і люменіри. Тонкі та міцні

Вініри з кожним роком стають дедалі популярнішими. Тонкі, суперміцні пластинки можуть приховати недоліки посмішки — незначну кривизну зубів, потемніння або жовтизну емалі, довжину або ширину зуба. Вініри клеять на зуби і часто для цього обточування або взагалі не потрібне, або зуби обточуються мінімально, так щоб не завдавати шкоди тканинам живого зуба. Вініри — уособлення прогресу в стоматології. Це абсолютна перфектність в кольорі і формі.

Абсолютно точне відтворення архітектури рідного зуба

Ми вже згадували тут про композити останнього покоління. Вони дуже міцні і дозволяють ідеально відтворити колір натуральних зубів. Але сам композит — це півсправи. Щоб реставрація була ідеальною потрібен хороший стоматолог, який з максимальною точністю відтворить поверхню зуба: горбки, фісури і інші анатомічні особливості. Саме такі фахівці і працюють в O’blik.

 • Photo
  Художественная реставрация
 • Photo
  До и после
 • Photo
  Оборудование
 • Photo
  Woodpecker
 • Photo
  Шкала VITA
 • Photo
  Композитная реставрация
 • Photo
  Художественная реставрация
ПОСМІХАЙТЕСЬ ФОТОКАМЕРАМ!

Набудьте сміливості бути собою. Сьогодні немає нічого неможливого!

Тел.: 067-814-82-00

Записатися на прийом
Photo

Свобода з клінікою O'blik

НІЩО НЕ ПРИМУСИТЬ ВАС ХОВАТИ ПОСМІШКУ ВІД СВІТУ

Якщо вам ніяк не вдається відшукати усміхнені фото, тому що їх у вас майже немає —  відвідайте клініку O’blik.

Страх відкритої посмішки і впевненість в тому, що змінити це неможливо, можуть переслідувати вас все життя.

У O’blik над цим страхом тільки по-доброму посміються.Результат —  сміх наших пацієнтів чути за 3 квартали, від об’єктиву камер посмішку вони більше не ховають!

Контакти

Записатися на консультацію